.

.

Brand baryłkę składane Brudne ubrania zabawki kosz biustonosz krawat skarpetki schowek worek do prania

Brand baryłkę składane Brudne ubrania zabawki kosz biustonosz krawat skarpetki schowek worek do prania

€ 7.00
€ 8.49
-18 %

Ilość produktu
Na stanie

  opis funkcja :
Brand new i wysokiej jakości.
życie w domu jest zdecydowanie dobrym pomocnikiem.
włączyć funkcje dekoracyjne funkcje są bardzo silny.
podczas transportu mają zmarszczki, otwarte, aby pomieścić rzeczy zwrotowi.
specyfikacja :
przechowywanie Sceny : Sypialnia Przechowywania
funkcja : Przechowywanie
materiał : Bawełna i len
rozmiar : 40 cm * 50 cm
waga : 350g
1 : Ponieważ różne komputery wyświetlać różne kolory, kolor rzeczywistej pozycji może się nieznacznie różnić od powyższych zdjęć.
2 : 1-3 cm błąd jest dozwolone ze względu na pomiarze ręcznym.
3. Podczas transportu mają zmarszczki, otwarte, aby pomieścić rzeczy, odzyskania jeśli masz nic przeciwko, proszę nie zamawiać.
zawartość opakowania :
1 * Przechowywania baryłkę   
 nasze atuty 1. Przetwórni sprzedaży bezpośredniej, NIE dystrybutorem; 2. sprawdź Ostrożny przed wysyłać out; 3. Szybkie odpowiedzi na państwa pytania
wysyłka 1. SHIPPING WORLDWIDE.2. Zamówienia przetworzone w ciągu 24-72 godzin od weryfikacji płatności.3. Jeśli nie otrzymałeś przesyłki w ciągu 30 dni od daty płatności, prosimy o kontakt z nami. mamybędzie śledzić przesyłki i wrócić do ciebie tak szybko jak to możliwe z odpowiedzi. naszym celem jestzadowolenie klienta!4. Ze Względu Na różnice statusu i czasu, my wybieramy wysyłać twój rzecz z naszym pierwszymdostępnego magazynu dla szybkiej dostawy.
powrót 1. Kupujący musi skontaktować się z nami, aby wysłać z powrotem do wymiany wadliwych elementów w okresie gwarancyjnym.2. Nasza gwarancja nie rozciągają się wszystkie produkty, które są fizycznie uszkodzone lub, które nie są podw normalnych warunkach pracy w wyniku niewłaściwego lub nieprawidłowej instalacji na kupującego/użytkownika części.3. Wadliwe produkty muszą być zwrócone w ciągu 30 dni od RMA wydawanie daty. dla wszystkich powrotnejprodukty klienci MUSZĄ o kontakt w celu uzyskania powracającego adres. We wszystkich przypadkach, nabywcy płacą wysyłkiopłaty na własny koszt zwrotu produktów do wymiany lub zwrotu. będziemy odpowiedzialni zakoszt przesyłki z wymiany. zwrot zostanie dokonana po otrzymaniu wracającą rzecz.

Więcej danych

Nazwa marki:
feiqiong
Materiał:
Włókno roślinne
Styl:
Nowoczesne

Bestsellers