.

.

z Litego Mosiądzu Wysokiej Jakości Niepowtarzalny Styl Najnowsze Klasyczny Design Pokładu Zamontować Kran Łazienka Basin Mixer Tap Łazienka Koński

z Litego Mosiądzu Wysokiej Jakości Niepowtarzalny Styl Najnowsze Klasyczny Design Pokładu Zamontować Kran Łazienka Basin Mixer Tap Łazienka Koński

€ 55.00
€ 60.29
-9 %

Ilość produktu
Na stanie

inne Style szt szt -105.21/szt zestaw szt szt szt szt fabryka hurtownie wsparcie OEM i ODM 100% z Litego Mosiądzu Wysokiej Jakości Niepowtarzalny Styl Najnowsze Klasyczny Design Pokładu Zamontować Kran Łazienka Basin Mixer Tap Łazienka Koński Kran Warunki wysyłki gwarantujemy wysyłamy w ciągu 48 godzin po potwierdzeniu płatności (z wyjątkiem Wakacji) wysłać towar do ciebie jako prezent. nasze ceny wysyłki zawierają kosztów transportu, obsługi, opakowania i związanych z nimi siły roboczej costs. wysyłamy na całym świecie z chin. czas dostawy jest ok. 14 do 20 dni roboczych (wyłączone Sobota i Niedzielę, Święto państwowe) do większości US/UK/AU miejsc prosimy o kontakt, Jeśli nie otrzyma ponad powyżej dni roboczych, będziemy rozwiązać ten problem w bardzo krótki czas. dla elementu bezpieczeństwa, ubezpieczenie jest wysoce zalecane.   międzynarodowe Nabywcy Uwaga 1) należności celnych przywozowych, podatki i opłaty nie są wliczone w cenę wysyłki lub opłat. te opłaty są nabywcy 's odpowiedzialność. 2) Proszę Skontaktować Się z urzędem celnym kraju ustalać co te dodatkowe koszty będą przed licytować/kupienie. 3) wymiary mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistego produktu naszego opisu ze względu na korzystanie z różnych narzędzi pomiarowych.
4) Wskazówka dla Klientów z Rosji
upewnij się, że dostarczyć nam swoje IMIĘ I NAZWISKO, gdy miejsce zamówienie, w przeciwnym razie parcle nie mogą być dostarczone.
5) Wskazówka dla Klientów z Brazylii
proszę podać nam swój NUMER cpf podczas składania zamówienia.
6) Kupić Kran Klienta Powiadomienia
jeśli kupisz kran zawiera węże, specyfikacja wąż do 1/2 ” domyślnie, standardowy rozmiar.
jeśli potrzebujesz NAS 3/8 " lub UK 3/8 " wielkość węże, proszę zostawić wiadomość w porządku.   płatności akceptujemy Alipay, West Union, Escrow, etc. płatność musi być dokonana w ciągu 3 dni od zamówienia. jeśli nie można sprowadzić natychmiast po zakończeniu aukcji, proszę czekać na kilka minut i spróbuj ponownie Płatności muszą być zakończone w ciągu 3 dni. o Gwarancji wszystkie produkty są w pięć lat gwarancji. (z Wyłączeniem akcesoriów). oferujemy bezpłatny serwis naprawczy dla jakości problemu w pierwszym roku od daty zakupu, ad nabywcy wynagrodzenie 2 sposoby koszt wysyłki. części zamienne i akcesoria nie są na gwarancji. jeśli przedmiot jest uszkodzony na jego przyjazd, klient ma 3 dni od daty otrzymania do wymiany na nowy. my po prostu zapłacić w jedną stronę opłata przewozowa z Chin do ciebie, i będziemy reship z zastąpiony jeden do ciebie przez Chiny poczty lotniczej.

Więcej danych

Typ:
Baterie basin
Rdzeń zaworu materiał:
Ceramiczne
Obróbka powierzchniowa:
Polished,Painted
Typ instalacji:
Deck mounted
Styl:
Pojedynczy uchwyt pojedynczy otwór
Ciepłej i zimnej wody:
Tak
Numer z uchwytami:
Podwójny uchwyt
Kran góra:
Jeden otwór
Typ:
Płyta ceramiczna szpuli
Nazwa marki:
Bagnolux
Numer modelu:
FSL-0928-1
Waga w opakowaniu:
2.1-3 kg
Styl:
Klasyczny
Color:
Matt Black,Gloss White,Chrome Silver, Rose Golden,Titanium Golden
Warranty:
5 Year
Type:
Bathroom Faucet
Installation Holes:
Single Holes
Height:
225 mm
Package Includes:
Bathroom Faucet & Hose x 2
Shape Style:
Round
Body Material:
Solid Brass & ceramics
Handle Material:
Solid Brass
Net Weight (kg):
1.2

Bestsellers