.

.

60 sztuk/nag kwiat piwonii nasiona sementes de flores nasiona czarny dla domu casa jardim ogród bonsai plantashome dekoracji

60 sztuk/nag kwiat piwonii nasiona sementes de flores nasiona czarny dla domu casa jardim ogród bonsai plantashome dekoracji

€ 5.00
€ 7.47
-33 %

Ilość produktu
Na stanie

60 sztuk/nag kwiat piwonii nasiona sementes de flores nasiona czarny dla domu casa jardim ogród bonsai plantashome dekoracji 1. Please nasiona przechowywane w chłodnym, suchym miejscu.
2. The straty spowodowane przez warunkach klimatycznych lub niewłaściwych technik uprawy, seed ceny poza gospodarcza odpowiedzialności.
3. The okazuje seed powierzchni gleby, grubość wynosi od 1 do 2 razy średnicy nasion. jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące poz/szczegóły zamówienia/wysyłka/obsługa posprzedażowa. please prosimy o kontakt nas za pośrednictwem instant messenger/zostawić messeage/zapisu e-mail do nas. We będzie starał się jak najlepiej odpowiadać ciebie w kilka minut do 12 godzin.1. Pozycja wysyłają dopiero afer PŁATNOŚCIjest received.2. Please prosimy sprawdzićADRESostrożnie podczas postępowania płatności.3. Please SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JAK NAJSZYBCIEJjeśli nie otrzymałeś pakiet w 30 dni.4. jeśli nie otrzymałeś przesyłki w ciągu 45 dni, proszę pozwolić nam 3-5 dni roboczych do sprawdzania niedoręczona paczkę przed mamy problem ci zwrot.1. Przed złożeniem zamówienia, proszę potwierdzić cenę i inne dane z sprzedawcy.2. upewnij się, że już przeczytać cały opis i zgodzić się na transakcję przed zakupem.1. We polegać na naszej reputacji i zadowolenia klienta, aby odnieść sukces. Therefore, twoja opinia jest ectremely inportant do nas, proszę zostawić pozytywne opinie do nas, jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usługi.2. We dbałość o naszych cenionych klientów i zawsze zapewni pomocne dla ciebie konsekwentnie.3. Proszę dać nam szansę, aby rozwiązać wszelkie problemy można mieć. We zrozumieć obawy i furstration youmight mają i postaramy się jak najlepiej rozwiązać problemy z tobą.4. napisz do nas przed wyjazdem wszelkie negatywne informacje zwrotne lub otwierania wszelkich sporów na site. We pomoże ci rozwiązać swój problem szybko i skutecznie. o owoce i warzywa, kwiaty i techniki sadzenia :
1 : Dla małych cząstek nasiona, bez powłoki zachowanie nasiona mogą być wysiewane bezpośrednio bez kiełkowania. For przykład : sukulenty, truskawki, lawenda, kwiaty, większość warzyw. 2 : Gotowy garnki, narzędzia gleby i związanych z nimi. pokryte błoto w dnie garnka, o grubości około 15-30 cm, następnie nasiona są posypane na górze, a następnie pokrycie nasion 1-2 cm nad gleby, ostatnie podlewanie go.
czekać do kiełkowania nasion, najbardziej krytycznym czynnikiem jest temperatura i wilgotność, większość nasion w temperaturze wyższej niż 18 stopni, około 7-10 dni do kiełkowania.

Więcej danych

Typ produktu:
Bonsai
Wykorzystanie:
Kryty rośliny
Stopień trudności kultywowanie:
Regularne
Full-bloom okres:
Lato
Typ:
Kwitnące rośliny
Doniczka:
Wyłączone
Lokalizacja:
Dziedziniec
Funkcja:
Upiększania
Rozmiar:
Średni
Zastosowanie konstelacji:
Baran
Różnorodność:
Piwonia
Klimat:
Umiarkowany
Styl:
Roczny
Klasyfikacja:
Ornamental Fowers
is_customized:
Yes

Bestsellers