.

.

18x15.1 cm turbo wewnątrz oryginalność vinyl kalkomania czarny/srebrny samochód naklejki samochodowe stylizacji s8-0770

18x15.1 cm turbo wewnątrz oryginalność vinyl kalkomania czarny/srebrny samochód naklejki samochodowe stylizacji s8-0770

€ 1.00
€ 1.62
-38 %

Ilość produktu
Na stanie

18x15.1 CM TURBO WEWNĄTRZ Oryginalność Vinyl Kalkomania Czarny/Srebrny Samochód Naklejki Samochodowe stylizacji S8-0770produkt ten składa się z trzech części. The górna warstwa jest przezroczysta folia transferu, środkowa warstwa jest głównym organem, dno jest na dole film.wklej Narzędzia : Tkaniny, skrobak lub Karty Kredytowej.wklej Krok :
1. Will na karoserii czyste, i zachować karoserii suche.
2. Please upewnij się, aby wkleić pozycję i wklej powoli, wklej w tym samym czasie, proszę używać narzędzi do naklejki skrobanie płaskie, aż do filmu zostały podarte dół.
3. Następnie wkleić po wielokrotnym skrobanie i tłoczenia, następnie powoli łza na przezroczystej folii.
4. naciśnij filmu łzowego po naklejki, dopóki płaskie, nie pozwól oklejanie samochodów i mają żadnych separacji fizycznej lub występy.
5. w przypadku warunkach, mogą moderować ogrzewanie, w celu zapewnienia, że naklejki mogą być lepiej i mocniej tkwi w karoserii.
uwaga :
należy umyć samochód w 2-3 dni, dziękuję!wysyłka : nie więcej niż 5 dolarów dostawy logistyki jest Yan Wen. 4 PX pakiet gospodarczy (śledzenia nie jest dostępna.) więcej niż 5 dolarów można wybrać China Post zarejestrowany pakiet (śledzenia dostępne). Ogólny czas przybycia 15-60 dnigwarancja : 1.100% gwarantuje nowy dobry z dobrym stanie.2. Jeśli nie jesteś zadowolony z pozycji, skontaktuj się z nami przed wyjazdem złą informacje zwrotne lub dokonać problem,, który nie jest pomocny i przyjazny.3. Powrót i zmiany jest już dostępny. kupujący muszą dbać powrotnej wysyłki opłaty. i prosimy o kontakt z nami, jeśli chcesz zwrócić lub zmienić.4. Please potwierdzić dostarczane ASAP kiedy dostaniesz przesyłkę. jeśli nadal nic nie włącza się aż szacowany czas prosimy zwrócić się do nas przedłużyć czas : )o Nas : 1. We skupić się na samochód naklejki. ponieważ ostrość, tak profesjonalni

Więcej danych

Typ artykułu:
Naklejki
Projekt:
Słowa
Opakowanie:
Nie pakowane
Nazwa marki:
YJZT
Kategoria:
Naklejki
Rodzaj naklejki:
Karoserii
Nazwa modelu:
S8-0770
Pozycja średnicy:
0cm
Model:
Inne
Typ:
Klej naklejki
Is_customized:
Tak
Pozycja szerokość:
18cm
Pozycja wysokość:
15.1cm
Długość produktu:
0cm
Naklejki umieszczenie:
Całego ciała
Rodzaj materiału:
Vinyl
Color:
Black/Silver
Sticker:
Car Sticker

Bestsellers