.

.

Pełne Placu Diament 5D DIY Diament Malarstwo Świecące kot Haft Cross Stitch Rhinestone Mozaika Malarstwo Home Decor

Pełne Placu Diament 5D DIY Diament Malarstwo Świecące kot Haft Cross Stitch Rhinestone Mozaika Malarstwo Home Decor

€ 2.00
€ 2.97
-33 %

Ilość produktu
Na stanie

US 18.60 dolarów/szt US $11.20-21.80/szt US 11.60 dolarów/szt US 18.60 dolarów/szt US 17.98 dolarów/szt US 18.20 dolarów/szt US $10.02-49.20/szt US $11.40-59.60/szt -22.75/piece -31.67/piece -20.66/piece -22.75/piece -39.78/piece -26.11/piece -20.35/piece -31.67/pieceuwaga : zapewniamy bezpłatną wysyłkę tylko przez chiny poczta lotniczej poczta, nie EMS wysyłka czas jest 15-40 dni. jeśli są pilne, pls wybierają DHL lub EMS. szanowni państwo, zwrócić uwagę! diament obrazy sprzedaliśmy są pół gotowego produktu i nie zawiera ramki. materiał sprzedaliśmy jest żywica wiertła diamentowe malarstwo, ten rodzaj malarstwo jest kwadratowy diament (trzeba trzymać obraz całkowicie). You wystarczy wkleić diament na odpowiedni obszar poprawnie. to również pasuje do kilku facetów, aby zakończyć. możemy również zaprojektować diament malowanie z własnym zdjęciem.   klienta Obszar wyświetlania przed płatności, proszę przeczytać uważnie następujące treści, to zapewni ci uzyskać szczęśliwy zakupy podróż.
1. Nasza firma akceptuje następujące transakcji :
sprzedaż detaliczna :  akceptujemy detaliczna transakcję z wszystkich klientów na całym świecie. my nie zestaw minimalny limitu dla wszystkich towarów.
hurtownie :  akceptujemy hurtowego handlu z wszystkich klientów na całym świecie. w celu łagodzenia swoje inwentaryzacji ciśnienia, partia we zestaw jest większa niż lub równa 2 sztuk. jeśli chcesz dużej ilości hurtowych, prosimy o kontakt z nami, omówimy cenę hurtową, środek transportu i tak dalej z tobą. jesteśmy przekonani, że możemy osiągnąć zadowalające umowy.
agenta dostawy :  jeśli jesteś zagranicznych sprzedawców internetowych, możemy zapewnić spedytorem usługi dla ciebie. proszę wyraźnie powiedzieć nam swoje dane adresowe nabywców, gdy trading, będziemy walczyć, aby być służyć do ciebie w tym samym czasie, i będziemy w pełni tajemnice szanować swoją działalność, szkodliwy nigdy nie robi nic do interesów swoje zachowanie.
jeśli twój kraj i obszar nie są w kraju z bezpłatną wysyłką, możesz skontaktować się z nami, będziemy dostarczać państwu najlepszą metodę wysyłki.
2. Transport :
nasze towary są z Chin kontynentalnych. po twój sukces płatności, dostarczymy towar w ciągu 5-7 dni roboczych, swoje towary będzie zazwyczaj przyjeżdża w 7 do 50 dni roboczych. w rzadkich przypadkach, to jest prawdopodobne, aby opóźnienia, która zależy od pogody i przejść prędkości w twoim kraju, a towary.

Więcej danych

Diament kształt:
Plac
Nazwa marki:
KAMY YI
Wykorzystanie:
Obrazy
Styl:
Amerykański styl
Materiał:
Żywica
Typ wzoru:
Floral
Formularz:
Pojedyncze
Obszar wklejanie:
Pełna
Opakowanie zewnętrzne:
Kolorowe pudełko
Płótno metoda pakowania:
Zwinięte
Rama:
Nie
Liczba kolorów:
30-45
Item Type:
5D Diamond Painting

Bestsellers