.

.

Plac Diament Malarstwo-7566R diament haft 5d patchwork hobby rzemiosła

Plac Diament Malarstwo-7566R diament haft 5d patchwork hobby rzemiosła

€ 5.00
€ 6.65
-25 %

Ilość produktu
Na stanie

. zauważ : Szanowny Kliencie, ze wzgl? du Chińskiego nowego roku, będziemy 23rd 3rd zatrzymaj wysłać zamówienie od Lutego do Lutego zamówień, zamówienie zostanie opóźnione statek aż Lutego 24th w sukcesji. Dzięki państwu za twój rozumie. plac Diament Malarstwo-7566 R diament haft 5d patchwork hobby rzemiosłarozmiar obrazu : 30*20 cm-60*60 cm
można dodać klienta według państwa wymagają
materiał : Bawełna i żywicy diament
pozycje w zestawie
1. Enough żywicy diamenty.
2. A4 Model HD rysunki (w tym rysunków, tabeli kolorów)
3. Used do klipu gum wiertła pincety, taca z tworzywa sztucznego.  diament malowanie muliną jest nowy DIY handmade haft projekt z większą kreatywność niż cross stitch. nowo opracowany żywicy 2.5mm plac diament jest kolor-bogate, z 16 fasety 5 D efekt, i doskonała połysk. jest w stanie przetworzyć kwiatowe wzory i scenic, zwierząt i inne zdjęcie wzory do klienta diament mozaika. diament Malowanie jest stylowy, szlachetny i elegancki. gotowe obrazy diamentowe są suitabale do salonu, sypialnia, badania. diament haft catthe triptychdiamond wzór 932 (d) wszystkie rzemiosła, diament haft pastesmanualidades winterthe obrazu. usa diament mozaika mosaicmanualidadesdiamond horsebead obrazy haft, diament mozaika cartoonsknow paintingthe obrazy z diamentów.  kolor Mismatchróżnice w kolorze mogą być przyczynę przez innych powodów, takich jak kolor odbicie w monitorze, oświetlenie, tła itp, jednak jeśli myślisz, że pozycja odebrane jest w złym kolorze skontaktuj się z nami.
cena
zysku z elementów w moim sklepie jest bardzo małe już, dla małych zamówień, proszę nie negocjować cenę, Jeśli twoje zamówienie jest duże skontaktuj się ze mną na ceny i warunki.
wysyłka
1, wysyłamy wszystkie nasze rzeczy na całym świecie w ciągu 7day przez chiny poczta lotniczej poczta/HK post air Mail/E-pcacket. to zwykle trwa 15-25 dni, aby dotrzeć.
2, Czasami może to potrwać do 4-12 tygodni należnych surowa obyczajowa inspekcja.
3. Nasza cena nie obejmuje podatków, VAT, lub innych ukrytych opłat, Jeśli potrzebujesz nas aby zadeklarować pakiet jako prezent lub próbki o małej wartości aby zapłacić Minimalny podatek, proszę nam powiedzieć, czy będziemy zadeklarować prawdziwa wartość.
4, Należy upewnić się, że wysyłka adres jest poprawny podczas dokonywania zamówienia. nie jesteśmy responsable do awarii ze względu na niewłaściwy adres dostawy wyjazdem do nas whe zamawiania.
  termin doręczenia1.

Więcej danych

Rozmiar:
32X20 cm, 40X25 cm, 48X30 cm, 56X35 cm, 64X40 cm
Wykorzystanie:
Obrazy
Styl:
Europa
Materiał:
Plastikowe
Typ wzoru:
Scenic
Diament kształt:
Plac
Formularz:
Pojedyncze
Obszar wklejanie:
Pełna
Liczba kolorów:
30-45
Płótno metoda pakowania:
Zwinięte
Rama:
Nie
Nazwa marki:
Nabi
Opakowanie zewnętrzne:
convenient pack

Bestsellers