.

.

Diament Malowanie Jachtu 3D DIY Diament Mozaika Krajobraz Grand Sunset Ocean Żaglówka Pełna Diament Malarstwo Haft Koralikami

Diament Malowanie Jachtu 3D DIY Diament Mozaika Krajobraz Grand Sunset Ocean Żaglówka Pełna Diament Malarstwo Haft Koralikami

€ 4.00
€ 5.73
-30 %

Ilość produktu
Na stanie

informacje o produkcie zebrane Zdjęcia Niestandardowe TWOJE ZDJĘCIA TUTAJ ZDJĘCIE KLIENTA diament szczegóły Kroki, W Jaki Sposób, Aby Zakończyć Diament Malarstwo DIY :
  1 w zależności od koloru część stick, znaleźć odpowiedniego wiertła, dirll punkt na tarczy.
2 rowki są wiercone napełniania zaprawy w górnym końcu pióra punkt.
3 Delikatnie przytrzymać diament, adsorpcji.
4 Ponieważ Gliny jest lepki, wiertarka jest adsorbowany na pióra.
5 będzie adsorbowany na pióra nad liczba wiertarka, naciśnij na ekranie.
6 zostanie On wysłany do symbol powyżej odpowiedniego wiertła. prawdziwy Zastrzyk rozmiar Zalecenia więcej Większy Rozmiar Bardziej Lepszy Efekt o nas   jestem największym diament właściciel fabryki w Chinach, Więc moja cena jest najniższa,I stworzył na vk grupa jest celem jest, aby dać Rosjanie niektóre prezenty, Ponieważ Rosja jest przyjaciela z Chin, I często idą do Rosji, mam wiele sklepów w aliexpress, ten to tylko jeden z moje sklepy, mam wiele zamówień każdego dnia, Więc stworzyć ten vk group, nie daj się więcej zamówień, Ale chcą interakcji z tobą, A następnie dać niektóre prezenty. W Chinach, jesteśmy największą fabryką, Wielu Chińskich klientów w naszej hurtowni, a następnie sprzedawane do ciebie, istnieje wiele cudzoziemców bezpośrednio z naszej hurtowni, Mogę zrozumieć, że mój zespół dołączyć vk może violate interesów niektórzy ludzie, przykro mi, ty mnie źle, po prostu chcę być przyjaciółmi z tobą, Teraz aktualizujemy gwarantujemy Chin logistyki, kupić produkty od 20 do 30 dni może osiągnąć swoją rękę, jestem bardzo wdzięczny każdemu za ich wsparcie, Aliexpress wiele sklepów są kopalni, dziękuję za twój wsparcie https : //vk.com/club153033821     hurtownie :  akceptujemy hurtowego handlu z wszystkich klientów na całym świecie. w celu łagodzenia swoje inwentaryzacji ciśnienia, partia we zestaw jest większa niż lub równa 2 sztuk. jeśli chcesz dużej ilości hurtowych, prosimy o kontakt z nami, omówimy cenę hurtową, środek transportu i tak dalej z tobą. jesteśmy przekonani, że możemy osiągnąć zadowalające umowy.
jeśli twój kraj i obszar nie są w kraju z bezpłatną wysyłką, możesz skontaktować się z nami, będziemy dostarczać państwu najlepszą metodę wysyłki   należy pamiętać, jak poniżej :     sprzedaliśmy diament obrazy są częściowo gotowy produkt nie zawiera ramki! potrzebujesz własnego handmade, zapewniamy niezbędne narzędzia i materiału, DIY diamenty wklejając zestawy.

Więcej danych

Rozmiar:
20X25, 25X30, 30X40, 40X50, 50X60
Styl:
Europa
Liczba kolorów:
1-30
Diament kształt:
Okrągły
Opakowanie zewnętrzne:
Kolorowe pudełko
Typ wzoru:
Scenic
Materiał:
Żywica
Nazwa marki:
CHOONICE
Płótno metoda pakowania:
Zwinięte
Wykorzystanie:
Obrazy
Rama:
Nie
Formularz:
Pojedyncze
Obszar wklejanie:
Pełna
Diamond Size:
2.8
Tool:
Point drill pen,Boring mud,dish.
Diamond painting Set Type:
DIY Diamond painting Theme
Kits Embroidery Method:
Full Embroidery Type
Types:
5D Diamond Embroidery drawing landscape cross Stitch
Size:
See details
USE:
home decor

Bestsellers