.

.

Nowy Zwierzęta Pies Kot Puppy Muszka Bowtie Ślub Krawat Dot Prined Biały Kołnierz

Nowy Zwierzęta Pies Kot Puppy Muszka Bowtie Ślub Krawat Dot Prined Biały Kołnierz

€ 1.00
€ 1.21
-17 %

Ilość produktu
Na stanie

 opis 100% nowy i wysokiej jakości.
regulowany zamknięcia.
idealne na wesela, wakacje i imprezy.
4 kolory jak pokazuje obrazek).
materiał : Tkanina.
rozmiar :
S : 33 cm * 6 cm, 25-28 cm regulowany (Szer x dł).
L : 38 cm * 6 cm, 30-33 cm regulowany (Szer x dł).
(zanim złożysz zamówienie, Należy zapewnić twój pies jest odpowiedni dla tej wielkości).
monitor komputera, ponieważ nie są kalibrowane monitory samo.
pakiet zawiera :
1 * Zwierzę Krawat.    nasze atuty 1. Przetwórni sprzedaży bezpośredniej, NIE dystrybutorem; 2. sprawdź Ostrożny przed wysyłać out; 3. Szybkie odpowiedzi na państwa pytania
wysyłka 1. SHIPPING WORLDWIDE.2. Zamówienia przetworzone w ciągu 24-72 godzin od weryfikacji płatności.3. Jeśli nie otrzymałeś przesyłki w ciągu 30 dni od daty płatności, prosimy o kontakt z nami. mamybędzie śledzić przesyłki i wrócić do ciebie tak szybko jak to możliwe z odpowiedzi. naszym celem jestzadowolenie klienta!4. Ze Względu Na różnice statusu i czasu, my wybieramy wysyłać twój rzecz z naszym pierwszymdostępnego magazynu dla szybkiej dostawy.
powrót 1. Kupujący musi skontaktować się z nami, aby wysłać z powrotem do wymiany wadliwych elementów w okresie gwarancyjnym.2. Nasza gwarancja nie rozciągają się wszystkie produkty, które są fizycznie uszkodzone lub, które nie są podw normalnych warunkach pracy w wyniku niewłaściwego lub nieprawidłowej instalacji na kupującego/użytkownika części.3. Wadliwe produkty muszą być zwrócone w ciągu 30 dni od RMA wydawanie daty. dla wszystkich powrotnejprodukty klienci MUSZĄ o kontakt w celu uzyskania powracającego adres. We wszystkich przypadkach, nabywcy płacą wysyłkiopłaty na własny koszt zwrotu produktów do wymiany lub zwrotu. będziemy odpowiedzialni zakoszt przesyłki z wymiany. zwrot zostanie dokonana po otrzymaniu wracającą rzecz.

Więcej danych

Rozmiar:
S, L
Nazwa marki:
FangNymph
Typ artykułu:
Krawat i muszka
Materiał:
Tkaniny
Typ:
Psy

Bestsellers