.

.

Lekki Posrebrzane OCC 4N Kabel Do M-way LN005069 IE-20XB IE40 IE30 IE10 IEM W ucho Słuchawka Audio

Lekki Posrebrzane OCC 4N Kabel Do M-way LN005069 IE-20XB IE40 IE30 IE10 IEM W ucho Słuchawka Audio

€ 15.69

Ilość produktu
Na stanie

pozycja Stan : Nowy, bez pakietu detalicznego. witam, Mój drogi przyjacielu Dzięki Za opiekę naszelekki seriikabel. to jest Bardzo lekki i Posrebrzane OCC Hifi Słuchawki kabel Uaktualnić. mój kabel jest Światło odważyć projekt,lekki 3.5mm Adapter, lekkie Słuchawki Splitter, Lekkie słuchawki. kiedyś w ucho wysokiej klasy kabel od jestem studentów w szkole. Kabel słuchawek musi jak światło, jak to możliwe.tak, że w celu Ułatwienia Swoje słuchawki.większość czasu we doświadczenie, które, Ucho Ból, Zawroty Głowy. to jest ze względu na kabel słuchawek. zbyt trudne Zbyt ciężki jest arch-karnego. więc możemy zaprojektować Ten kabel. miękkie lekkie i Dobrym Dźwiękiem. nasz kabel jest miękki i lekki wystarczająco więc trzeba nie każda słuchawka hak, (nie ma 1 sztuk Drutu Miedzianego w słuchawki, to będzie zwiększyć ciężar kabla), L Kształt 3.5mm wtyczka pozwoli zaoszczędzić przestrzeń przedłużona żywotność kabla słuchawek. to jest genuince dobry kabel do odtwarzacza mp3. my nie używać ciężkich lub duże 3.5mm adapter,, że może ładnie wyglądający, ale nie są one naprawdę dobre. średnica drutu : główne linii szerokość : 2.2mm, dystrybucji z pojedynczej gałęzi średnica : 1.6mm, PCV Miękkie Skóry, 14*0.04mm zestaw słuchawkowy kabel uaktualnienie importowanego wysokiej czystości pojedynczy kryształ posrebrzane PCV drut miedziany,
Handmade cztery-wire spiral weave starannie wykonane, Korki, sub-linii, blokada linii drutu porcje są wykorzystywane proces formowania wtryskowego, Pin pozłacane berylu miedzi materiał.
Linia produktów bazy : Du Pont PCV
Materiał Produktu : 4 N 99.99% przygotowane 4-rdzeniowy OCC + Czysta posrebrzane Plated
produkt Wtyczki : 3.5mm L kształt wtyczki
Długość produktu : 120 CM ± 5 CM
produkt Uwaga : Japoński biały najwyższa temperatura lutowania stacja WBT srebrny lutowane
Cechy Produktu : wysokiej częstotliwości dźwięk analityczne dokładne jasne, JEŚLI czyste, o niskiej zawartości tłuszczu robi, ekscytujące zauważa prawdziwej natury, odtworzyć. co znajduje się w opakowaniu :
lekki Posrebrzane OCC 4 N Kabel Do M-way IE-20 XB IE40 IE30 IE10 IEM W ucho Słuchawka Audio oferujemy wysyłka na całym świecie. przez Małej działce czas wysyłki zazwyczaj 15 dni do 45 dni do większości kraju. (jeśli przez express, takich jak EMS DHL zwykle od 10 do 15 dni)
wysyłamy przedmiot w ciągu 3 do 15 dni po zapłaty potwierdza (niektóre elementy muszą produkcji tak wolno)
nasz wysyłki methord obejmują : EUB, HK POST, EMS, DHL etc.

Więcej danych

Kolor:
Srebrny
Pakiet:
Tak
Nazwa marki:
EachDIY
Numer modelu:
IE-20XB IE40 IE30 IE10
Rozmiar:
Earphone cable
Typ artykułu:
Słuchawki Kable

Bestsellers