.

.

WLure 7g Tłuszczu Profil 1 Metr Puste Jasne Organy Lure Crankbait Nurkowanie z Twarde Połowów Oczy Ilość 10 UPC503P10

WLure 7g Tłuszczu Profil 1 Metr Puste Jasne Organy Lure Crankbait Nurkowanie z Twarde Połowów Oczy Ilość 10 UPC503P10

€ 6.65

Ilość produktu
Na stanie

specyfikacja : ilość : 10 przynęty w opakowaniu
długość : 2 1/2 cala (6.4 cm) Długość ciała : 2 cal (5.1 cm)waga : 1/4 uncji (7.1g)wielkość oczu : 5mm (nie pochodzą z połowów oczy i kółka łącznikowe)typ : Puste Przynęty Ciała (Crankbait)
głębokość : Płytkie Wody
cechy :
doskonała Wydajnośćwysokiej Rozdzielczości Ciała Szczegółybilans Grzechotka Systemu
usługi :
wysyłka w ciągu 24 godzin
24/7 Obsługa Klienta
opis :
Crankbait przynęty są stosunkowo krótki, stubby korki z dużym wargi, która czyni je nurkowania i wiggle kiedy pobrać. oni są wspaniałe dla naśladując shad, rybki, okonie, bas, lub pstrąg smażyć, więc są bardzo skuteczne, gdy baitfish lub fingerlings są w wodzie. ale również remis reflex uderza w wielu warunkach i są bardzo dobre gdy prowadzony wzdłuż dolnej i banged na przeszkody, takich jak drewno lub skał.
The wargi crankbait 's wydaje się zachować haki z dala od przeszkód, więc don 't być nieśmiały o kontakt. najbardziej crankbaity są prężny i unosić się na linii slack 's stop-and-go pobrać sprawia, że przynęta nurkowania i wzrost. ponieważ crankbaity są uzbrojony z dwoma zestawami kotwiczki, jest to zwykle nie jest konieczne, aby umieścić wiele mięśni do ustawiania wałka hak. wiele crankbaity są również dostępne z wewnętrznym grzechotka, które wyciągnąć więcej strajków od nieaktywne ryby. Crankbait przynęty są stosunkowo krótki, stubby korki z dużym wargi, która czyni je nurkowania i wiggle kiedy pobrać. oni są wspaniałe dla naśladując shad, rybki, okonie, bas, lub pstrąg smażyć, więc są bardzo skuteczne, gdy baitfish lub fingerlings są w wodzie. ale również remis reflex uderza w wielu warunkach i są bardzo dobre gdy prowadzony wzdłuż dolnej i banged na przeszkody, takich jak drewno lub skał.
The wargi crankbait 's wydaje się zachować haki z dala od przeszkód, więc don 't być nieśmiały o kontakt. najbardziej crankbaity są prężny i unosić się na linii slack 's stop-and-go pobrać sprawia, że przynęta nurkowania i wzrost. ponieważ crankbaity są uzbrojony z dwoma zestawami kotwiczki, jest to zwykle nie jest konieczne, aby umieścić wiele mięśni do ustawiania wałka hak. wiele crankbaity są również dostępne z wewnętrznym grzechotka, które wyciągnąć więcej strajków od nieaktywne ryb.

Więcej danych

Numer modelu:
UPC503P10
Typ:
Sztuczne przynęty
Kategoria:
Przynęta
Pozycji:
Jezioro,Zbiornik staw,Rzeka,Stream
Nazwa marki:
wLure
Place of Origin:
Jiangsu, China (Mainland)

Bestsellers