.

.

Toyota car Flag, 3x 5ft Poliester, darmowa wysyłka Toyota banner

Toyota car Flag, 3x 5ft Poliester, darmowa wysyłka Toyota banner

€ 7.00
€ 7.73
-9 %

Ilość produktu
Na stanie

    • AZO Darmo druku, do stosowania wewnątrz i na zewnątrz PRZESYŁKA                                                                                                                                                      
 
1. Items wysyłają dopiero po otrzymaniu płatności.2. Wysyłka kurierem EMS, DHL, UPS, TNT i Fed Ex są dostępne, które zostaną wybrane.3. dostarczamy Chiny poczta Lotniczej poczta, to jest bezpłatna wysyłka do większość krajów, czas dostawy wynosi około 20-45 dni, i czas dostawy Jest głównie ze względu naurzędu pocztowego, ale jeśli chcesz uzyskać pozycję szybko, możemy wysłać go przez DHL, EMS, UPS, TNT, Fed Ex.
4. We nie są odpowiedzialni za wszelkie wypadek, opóźnień lub innych problemów, które są w gestiiwysyłka firmę.5. W celu zapewnienia otrzymasz zamówić artykuły z wolne od podatku import, będziemy zadeklarować ją jako" PREZENT " z niską wartością. The niższej cenie nie odzwierciedla całkowitej ceny zapłaconej lub wartość rynkową zprodukt i nie stosuje się do krajów z różnych zasad taryfowych.6. Wszelkie opłaty przywozowe opłat są na konto kupującego
 
POWROTNA POLISA                                                                                                                                              
 
1. Jeśli przedmiot jest uszkodzony, pls o poinformowanie nas w ciągu 7 dni po otrzymaniu go, dajemy wymiany.2. We także akceptujemy powroty dla rzeczy, które nie mecz opisy aukcji.Pls powiedz nam swój przedmiot w ciągu 7 dni od otrzymania i wydamy pełny zwrot po otrzymaniu przedmiotu.3. kupujący jest odpowiedzialny za zwrot i wymianę koszt wysyłki.
 
INFORMACJE ZWROTNE                                                                                                                                                       
 
• twoja opinia jest dla nas bardzo ważne.• jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów, pls zostawić nam aktywną informacje zwrotne.• i pls prosimy o kontakt przed opuszczać jakaś negatywną lub neutralną informacje zwrotne, będziemy pracować z wami, aby rozwiązaćkażdy problem.

Więcej danych

Styl:
Latanie
Wykorzystanie:
Samochód
Materiał flagi i banery:
Poliester
Typ:
Drukowane
Numer modelu:
N001
Maszt materiał:
NO

Bestsellers