.

.

Filtr MAHA 20 Kolor Oświetlenie Fotograficzne Żele do Canon/Nikon/Oloong/FLash/Speedlite

Filtr MAHA 20 Kolor Oświetlenie Fotograficzne Żele do Canon/Nikon/Oloong/FLash/Speedlite

€ 5.00
€ 5.19
-4 %

Ilość produktu
Na stanie

20 Kolor Żele Fotograficzne Oświetlenie Filtr do Canon/Nikon/Oloong/Yongnuo FLash/Speedlite (20 x Flash Żele, 1 x Załącznik band, 1 x Storage pouch)wybierz z zakresu reds, yellows, blues, i zieleni do dziurkowania się obraz z kolorem i tworzyć nastrój. lub, korzystać z korekcji żele do zrównoważenia swoich flash do światła otoczenia.
zestaw Zawiera :
20 x Flash Żele (po Jednym z 20 różnych kolorach)
1 x Załącznik band (dołączyć żel do lamp błyskowych)
1 x Storage pouch Wybierz z zakresu reds, yellows, blues, i zieleni do dziurkowania się obraz z kolorem i tworzyć nastrój. lub, korzystać z korekcji żele do zrównoważenia swoich flash do światła otoczenia. zestaw Zawiera : 20 x Flash Żele (po jednym z 20 różnych kolorach) 1 x Załącznik zespół (dołączyć żel do lamp błyskowych) 1 x Storage pouch Wybierz z zakresu reds, yellows, blues, i zieleni do dziurkowania się obraz z kolorem i tworzyć nastrój.
lub, korzystać z korekcji żele do zrównoważenia swoich flash do światła otoczenia.
zestaw Zawiera :
20 x Flash Żele (po Jednym z 20 różnych kolorach)
1 x Załącznik band (dołączyć żel do lamp błyskowych)
1 x Storage pouch
jak się oświetlenie żele zwykle używane?
* kolorowe oświetlenie filtry, lub żele, są często używane jako akcent światła, lub, aby dodać kolor dramatyczny do tła lub wybrane częściami sceną dla artystyczny efekt.
* korekcja filtry są zwykle używane do regulacji temperatury barwowej lampy błyskowej aby lepiej dopasować inne źródła światła, aby poprawić ogólny balans kolorów w an obrazu.
co flash marki będzie Żele fit?
* z obszaru pokrycia z 2.5 & iexcl; ± x 2.5 & iexcl; ± (65mm x 64mm) uniwersalny Żele są na tyle duże, aby pokrywa nawet największych głowic błyskowych, i można je pognieciony lub przycięte dla mniejszych głowic błyskowych razie potrzeby.
* te flash gels' tabbed innowacyjny projekt pozwala im być szybko dołączone do szerokiej gamy shoe góra flash marki, w tym : Canon, Konica, Metz, Minolta, Nikon, Nissin, Olympus, Panasonic, Pentax, Quantum, Sigma, Sony, Vivitar, Oloong, Yongnuo i Triopo.
w jaki sposób Uniwersalny Żele dołączyć?
* nie musisz kupić drogie lub posiadaczy nieporęczne, lub użyć annoyingly lepkie haka i pętli do mocowania Żele do flash.
* w zestawie z każdego Żele Uniwersalny Zestaw jest Żel-Band. uniwersalny Żele unikalne tabbed konstrukcja oznacza, że oni szybko dołączyć do prawie wszystkich standardowych stopkę zamontować miga.

Więcej danych

Numer modelu:
as pics
Kompatybilny Aparat Marki:
Nikon,Canon
TTL:
Nie
Wyświetlacz:
Nie
Nazwa marki:
Fasdga

Bestsellers