.

.

Te same linie jak drewniane pióro darmowa wysyłka duke uniwersytet

Te same linie jak drewniane pióro darmowa wysyłka duke uniwersytet

€ 11.00
€ 12.46
-12 %

Ilość produktu
Na stanie

Opis produktu Cechy wyśmienita jakość wykonania, Dostojny styl, Gładka i wygodne pisanie, Nadzwyczajne konstrukcja sprawia, że pióro do exquisite dzieło sztuki.
Subtlety odzwierciedla konstrukcję, która w ramach teorii ludzkości, To pozwala pisać z pewność siebie. Jesteśmy starając do przedstawienia populace to grafika czasów, który łączy w sobie lofty smak z chińskiej tradycyjnej kultury i zaawansowanej niemieckiej technologii.
Sprzedajemy tylko wysokiej jakości długopisy! Pióro stan : 100% nowy Pakiet obejmuje : :
1 x długopis1 x pudełko Naszym celem : Aby zapewnić 100% satysfakcji!
Prosimy o przesłanie wiadomości e-mail do nas jeśli masz jakieś obawy o przed sprzedaży i po sprzedaży, Nasz serwis są zawsze tutaj, aby dać ci satysfakcjonujące odpowiedzi.
Płatność :
Akceptujemy wszelkie metody płatności availabel na aliexpress.com. Możesz wybrać jeden, który jest najbardziej wygodne dla ciebie. Aby chronić swoje interesy, Płatność zostanie tymczasowo przechowywane przez aliexpress, I nie będzie uwalniane do momentu otrzymania zamówienia i są z niego zadowolony.  Wysyłka :
Kiedy złożyć zamówienie, Proszę wybrać sposób wysyłki i zapłacić za zamówienie, w tym wysyłki opłaty. Wysyłamy przedmiot w ciągu 1 dnia roboczego po zakończeniu płatności. Nie gwarantujemy czas dostawy na wszystkich przesyłek międzynarodowych ze względu na różnice w customs rozjaśnia czasy w poszczególnych krajach, Które mogą mieć wpływ, jak szybko produkt jest kontrolowane. Należy pamiętać, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, Opłaty maklerskie, Cła, I podatki na przywóz do swojego kraju. Te dodatkowe opłaty mogą być zbierane w momencie dostawy. Nie będziemy zwrotu kosztów transportu przesyłek odmówić. Następnie koszt wysyłki nie obejmuje żadnych podatków przywozowych, I kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie należności celnych.
Powroty :
Robimy lub, aby służyć naszym klientom najlepsze, że możemy. Zwrócimy ci jeśli powrót rzeczy w ciągu 15 dni od otrzymania rzeczy bez podania przyczyny. Jednak, Kupujący powinien upewnić się, że rzeczy wracać są w oryginalnych warunkach. Jeżeli rzecz są uszkodzone lub utracone, gdy są one zwracane, One byer będzie odpowiedzialny za takie szkody lub straty, A my nie dają kupującemu pełny zwrot pieniędzy. Kupujący powinien spróbować złożyć reklamację w firmie logistycznej, aby odzyskać koszty uszkodzenia lub utraty. Nabywca będzie odpowiedzialny za wysyłek opłat wracać rzeczy.

Więcej danych

Typ:
Wieczne pióro
Nazwa marki:
Duke
Materiał nib:
Ze stali nierdzewnej
Typ nib:
Standardowy typ
Pisanie punkt:
0.5mm
Pióro wieczne's materiał końcówki:
Inne metale
Materiał:
Metal
Numer modelu:
9622
Specjalna aplikacja:
Pisanie
Opakowanie:
Pudełko

Bestsellers