.

.

PICASSO 986 RÓŻOWY I GOLDEN 22KGP FINE HOODED STALÓWKA PIÓRO WIECZNE LIŚCI z oryginalnym pudełku

PICASSO 986 RÓŻOWY I GOLDEN 22KGP FINE HOODED STALÓWKA PIÓRO WIECZNE LIŚCI z oryginalnym pudełku

€ 32.39

Ilość produktu
Na stanie

Jinhao Craft Pen jest inspirowana od długą historię i wspaniałej tradycyjnej kultury Chin, co przyczynia się do dzieła artystyczne elementy i koncepcji projektowej; i przetwarzane i wykończone przez światowym liderem w-proszku technik. dzięki oryginalny design, najlepsze materiały, i znakomite rzemiosło, to oznacza, doskonała jakość, trend w handlu, cenne dla kolekcji, i świadkiem do historii.
typ :  wieczne pióro 
marka : Picasso
pióro Stan :  100% Nowy
Nib :  grzywny
konwerter :  pusty wymienny mogą być zastąpione międzynarodowego standardowego rozmiaru pojemnik z tuszem. ponadto, możesz korzystać z atramentu butelkowa.)
Cap :  push-on typ cap
kolor :  różowy i złoty
waga :  35g ok.
Length :  135mm ok. pakunek zawiera :
2 × długopis
2 x oryginalne pudełko -10.00/piece -4.99/piece -5.98/piece -5.92/piece naszym celem : Aby zapewnić 100% satysfakcji!
prosimy o przesłanie wiadomości e-mail do nas jeśli masz jakieś obawy o przed sprzedaży i po sprzedaży, nasz serwis są zawsze tutaj, aby dać ci satysfakcjonujące odpowiedzi.
płatność :
akceptujemy wszelkie metody płatności availabel na Aliexpress.com. możesz wybrać jeden, który jest najbardziej wygodne dla ciebie. aby chronić swoje interesy, płatność zostanie tymczasowo przechowywane przez Aliexpress, i nie będzie uwalniane do momentu otrzymania zamówienia i są z niego zadowolony. wysyłka :
podczas składania zamówienia, proszę wybrać sposób wysyłki i zapłacić za zamówienie, w tym wysyłki opłaty. wysyłamy przedmiot w ciągu 1 dnia roboczego po zakończeniu płatności. nie gwarantujemy czas dostawy na wszystkich przesyłek międzynarodowych ze względu na różnice w customs rozjaśnia czasy w poszczególnych krajach, które mogą mieć wpływ, jak szybko produkt jest kontrolowane. należy pamiętać, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, opłaty maklerskie, cła, i podatki na przywóz do danego kraju. te dodatkowe opłaty mogą być zbierane w momencie dostawy. nie będziemy odmówić zwrotu kosztów transportu przesyłek. następnie koszt wysyłki nie obejmuje żadnych podatków przywozowych, i kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie opłaty celne.
zwroty :
robimy lub, aby służyć naszym klientom najlepsze, że możemy. zwrócimy ci jeśli powrót rzeczy w ciągu 15 dni od daty otrzymania rzeczy dla każdego powód. jednak, kupujący powinien upewnić się, że rzeczy wracać są w oryginalnych warunkach.

Więcej danych

Typ:
Wieczne pióro
Pisanie punkt:
0.38mm
Opakowanie:
Luźne
Typ nib:
Standardowy typ
Materiał nib:
Iraurita
Pióro wieczne's materiał końcówki:
Inne metale
Materiał:
Metal
Specjalna aplikacja:
Pisanie
Numer modelu:
PICASSO 986

Bestsellers