.

.

6R Inline Guitar String Tuning Peg Machine Head Tunner

6R Inline Guitar String Tuning Peg Machine Head Tunner

€ 9.14

Ilość produktu
Na stanie

100% nowy
wysoka jakość i testowania jest w porządku
pozycja 100% jak na zdjęciu widoczna
materiał : Metal.
kolor : złota
lokalizacja : 6 R
Przełożenie : 1 : 15
pakiet Zawiera :
6x Guitar Tuning Kołki
6x Okucie
6x tuleja Z Gwintem
6 x śruby satysfakcja Gwarantowana wszystkie elementy oferujemy są w 100% autentyczne, a my nie sprzedajemy żadnych fałszywe lub nieuprawnionego kopii. proszę kupić go z ufnością! - przedmiot zostanie wysłany w ciągu 5 dni roboczychpo otrzymaniu płatności. jeśli nie otrzyma pakiet w ciągu określony czas realizacji powyższej tabeli, proszę o kontakt po pierwsze przed otwarciem etui na aliexpress. będziemy szczęśliwi, aby rozwiązać ten problem z tobą. kupujący jest odpowiedzialny za obyczajowego obowiązku importowego podatku lub jakiekolwiek inne podobne klienta obowiązków w danym kraju. jesteśmy nie obejmuje żadnych tych dodatkowych kosztów może trzeba zwrócić się do klienta w swoim kraju. to jest wyłączną odpowiedzialność kupującego, aby sprawdzić dodatkowe opłaty przed dokonaniem licytacji działalności potencjalnych w jaki sposób Ali Express ochrony mój płatności?
twoje transakcje są zawsze zabezpieczone Ali Express : - TAK China jest sklep, które sprzedają różnego rodzaju Chinaese produkty do klientów międzynarodowych. naszym celem jest, aby zapewnić najwyższą jakość produktów i usług, a twoja satysfakcja jest dla nas ważne. jeśli nie jesteś zadowolony z produktu lub usługi, proszę po prostu skontaktować się z nami, a my niezwłocznie rozwiązać ten problem i profesjonalnie.
my naprawdę wdzięczni, jeśli można zostawić nam pozytywne opinie po odebraniu elementu. twoja opinia jest dla nas ważne. w przypadku, gdy nie są zadowoleni z naszego produktu lub usługi, skontaktuj się z nami najpierw przed opuszczać informacje zwrotne. postaramy się jak najlepiej, aby rozwiązać ten problem! twoja satysfakcja jest gwarantowana w naszym sklepie.
cieszymy się służąc! dla Kupujących
zapłacić bezpiecznie z karty kredytowej bez wystawiając swoje dane. W Przypadku płatności on-line, swoje dane są chronione przez Veri Sign SSL szyfrowania (najwyższy poziom ochrony komercyjnie dostępne).
dla Dostawcy
my sprawdza się dane karty kredytowej dla każdej transakcji. będziesz tylko zostać poproszony wysyłać zamówienia po potwierdzamy płatności.

Więcej danych

Numer modelu:
Guitar Tuning Peg
Nazwa marki:
Edelweiss
Typ:
Most

Bestsellers