.

.

. Darmowa wysyłka Nowy FD ST jazz bass elektryczny jazz bass aktywne przetworniki 5 struny gitara basowa w kolorze białym skrzynki Akumulatora na ciele

. Darmowa wysyłka Nowy FD ST jazz bass elektryczny jazz bass aktywne przetworniki 5 struny gitara basowa w kolorze białym skrzynki Akumulatora na ciele

€ 215.00
€ 236.02
-9 %

Ilość produktu
Na stanie


nasza gitara jest top i kolory, wysyłamy rzeczy tak samo jaknasza lista obrazu shown. wszystkich moich produktów są w 100% to samo jakzdjęcia, to, co widzisz, to co masz! 
Szczegóły dostawy :  zazwyczaj używamy EMS do dostawy element, po wysyłać rzecz się, dołożymy tropi na aliexpress, możesz online tropić twój rzecz. czas dostawy : 5-7 dni roboczych!!
I opakowań każde zamówienie bardzo ostrożnie, wszystkie pudełka przyjeżdżają ochraniają w dobrym stanie!!!! upewnić się, że dotrze do ciebie w tip top kształt. wyślemy go jako prezent trudno przypadku :
 ten gitara jest sprzedawane bez wypadku, ale będzie bezpiecznie zapakowane i wysłane w formowanej pianki pojemnik.zapewniamy wysokiej skrzynki i torby. jeśli potrzebujesz twarde etui, więcej 65 dolarów jest konieczne powrotna Polisa :  oferujemy państwu pełne zwroty tylko rzecz jest różna od opisu, należy go zwrócić w ciągu 3 dni po otrzymaniu go, i utrzymać go w dobrym stanie! po otrzymaniu przedmiotu, dam ci Pełnej Refundacji lub wymiany! i nie będziemy zwrotu kosztów wysyłki. należy skontaktować się ze mną przed wracać rzecz z powrotem.
proszę zapoznać się z POLITYKI POWROTÓW przed zamówić go!
tylko dla Poważnego nabywcy!!! jeśli masz jakiekolwiek pytania, proszę o kontakt

Więcej danych

Rozmiar:
41 cali
Pickup:
Inicjatywa adapterization
Typ:
Gitara elektryczna
Materiał korpusu:
Lipa
Łuk materiał:
Brazylia drewna
Materiał podstrunnica:
Maple
Powrót/side materiał:
Lipa
String winder:
Częściowo zamkniętym gałka
Numer modelu:
jazz Bass
Nadaje się Do:
Strona główna-schooling,Początkujący,Profesjonalna wydajność,Unisex
Nazwa marki:
genie

Bestsellers