.

.

10 SZTUK 9x4mm Okrągły Bar Spacer Stop DIY Biżuteria Dokonywanie Ustalenia Kwiat Biżuteria Armatura Akcesoria Projektowe Dla naszyjnik Bransoletka

10 SZTUK 9x4mm Okrągły Bar Spacer Stop DIY Biżuteria Dokonywanie Ustalenia Kwiat Biżuteria Armatura Akcesoria Projektowe Dla naszyjnik Bransoletka

€ 6.00
€ 6.64
-10 %

Ilość produktu
Na stanie

PRODUKTY : mój sklepmają sprzedawane produkty są zasadniczo tryb fotografia! (zdjęcia zostały wykonane pod światłami, może trochę różni się od Produktów ze względu na światła i monitor).
jeśli masz jakiekolwiek problemy z produktów, prosimy o kontakt z nami, będęodpowiedźwszystkiepytaniedlaourselves. dziękuje za uwagę!
wysyłka : drodzy Przyjaciele, obiecuję : wszystkie elementy zostanie wysłany w ciągu 3 dni, gdy go kupić,porcelanowa poczta pakiet za darmo, a jeśli potrzebujesz innych, wyraźnych, proszę nam powiedzieć, w czasie. ale użytkownik może zapłacićinne Koszty Transportu, thankyou!
Transit czas 15-30days, a jeśli nie można dostać swoje przedmioty w tym czasie, proszę skontaktować się z nami w czasie.
powrotna Polisa :
możesz zażądać zwrotu lub wymiany, jeśli mamy
1-Wrong element wysłana do ciebie;
2-The element ma problemy z jakością;
 3-The element jest uszkodzony w czasie transportu i tak dalej;
-nie zwracamy kosztów statku.
mamy zbadane jakość każdego produktu. ale to nie wyklucza zły pakiet w transportion. zwroty są dozwolone, i to musi być inicjowane przez kupującego w ciągu 15 dni od daty dostawy. pełny zwrot dać jeżeli rzeczy wracają w oryginalnym stanie. jak zwrot towaru niechęć elementy w dobrym stanie, kupujący powinien zapłacić dodatkowe wysyłek opłaty ponosić . Zadowolenie klienta : drodzy przyjaciele, nie być nieśmiały skontaktowania się z nami mój słaby Angielski, zrobię co w mojej mocy usługi dla ciebie! i chcą mieć dobry czas na co dzień.

Więcej danych

Typ artykułu:
Ocena biżuteria
Biżuteria ustalenia typu:
Elementy dystansowe
Pozycja wysokość:
0.9cm
Pozycja szerokość:
0.4cm
Numer modelu:
YCH1097
Pozycja średnicy:
0.4cm
Długość produktu:
0.9cm
Cechy produktu:
spacer beads
Pozycja waga:
10g
Materiał:
stone
Size:
9x4mm

Bestsellers