.

.

Dla Macbook Pro Miękkie Przezroczysty TPU Klawiatura Skóry Pokrywa Protector, XSKN Wysokiej Jakości Kryształ Pokrywa dla Pro 13 cal, pro 15, pro 17

Dla Macbook Pro Miękkie Przezroczysty TPU Klawiatura Skóry Pokrywa Protector, XSKN Wysokiej Jakości Kryształ Pokrywa dla Pro 13 cal, pro 15, pro 17

€ 7.89

Ilość produktu
Na stanie

*********************************************************************************wakacje Wskazówkadrodzy Ceniącego Klienta,chcemy, aby doradzić, że nasz sklep będzie zamknięty od20180207do20180226ze względu na święta-chiński Nowy Rok Wakacje, tak, że możemy wszystkie wydawać cennego czasu z naszych rodzin.większość Chińskich firm, w tym firmy logistyczne, będą korzystać z wakacji. wpływ, że nie jesteśmy w stanie wysyłać zamówienia w okresie wakacyjnym czas, zamówienia będą realizowane wkrótce po tym jak powrót do pracy.nadal można dotrzeć do naszego Kontaktu Centre, które pozostanie otwarta na święta, prosimy o prosimy o kontakt z nami na wszelkie pytania. dziękuję i życzę wszystkiego najlepszego!szczerze,XSKN Store********************************************************************************* dla Macbook Pro Miękkie Przezroczysty TPU Klawiatura Skóry Pokrywa Protector, wysokiej Jakości Kryształ Pokrywa dla Pro 13 cal, pro 15 cala, pro 17 cala   produktfunkcja : 100% nowy wysokiej jakości TPU pokrywy klawiatury dla Apple Klawiatury w porównaniu do Silikonu, TPU Materiał jest o wiele bardziej cienkie i wyższe przejrzyste.  projekt, aby zapewnić pełną ochronę dla twojego klawiatura przed brudne, takich jak ciekły rozlanie i pyłu. Preprint klawiatura przycisk na okładce wodoszczelne i pyłoszczelne, ochrona laptopa przed wycieki, pył, i inne zanieczyszczenia zdejmować i prać, darmową czyszczenia bez wpływu na skuteczności ich używać prefekt nadające się do Macbook Pro 13 ", 15 " 17 " o materiału TPU :
TPU jest elastycznego materiału polimerowego i jego imię i nazwisko jest Termoplastycznego Poliuretanu. to jest szeroko stosowane w przemyśle medycznym funkcji ze względu na to ma doskonałe właściwości fizyczne, takich jak elastyczność, odporność na zużycie, siła, twardość, rozszerzenie i adaptacji temperatury i tak dalej. TPU keyboard skóry jest scharakteryzowany jako ultra cienkie i wysokiej przejrzyste, ma bardzo dobrą widoczność i nie łatwo złapać brud.
w porównaniu z silikonu, TPU keyboard skóry jest cieńsza, i z znacznie większą przejrzystość, to czuje się bardziej jak folii z tworzyw sztucznych, non lepki, miękkie, ale to nie jest elastyczna, cieńsze jest, wyższe przejrzystość może być, zminimalizować jego uczucia na swój typ uczucie jednocześnie chronić klawiaturę.
uwaga : utrzymać ją z bardzo wysokiej temperatury przedmioty (takich jak przegotowanej wody), lub lub może być zniekształcone. US Layout ↓ : EU/UK Layout ↓ : o nas Shenzhen Laiyi Gumy Silikonowej i Produktów Elektroniki Manufaktura jest profesjonalny warsztat z akcesoria do telefonów komórkowych w Chinach.

Więcej danych

Kolor:
US keyboard, European keyboard
Pakiet:
Tak
Nazwa marki:
XSKN
Funkcja:
Wodoodporna,Pyłoszczelna
Zastosowanie rozmiar:
Klawiatury laptopa
Certyfikacja:
ROHS
Grubość:
0.1MM
Produkty stan:
Zdjęcie
Materiał:
TPU
Package:
retail pacakge
Color:
transparent
Application:
Keyboard for Macbook
Keyboard Version:
US version, European version
About US:
XSKN brand, with 8 years production experience
Model Number:
T12101.T10010
Caution:
Suit for Macbook Air Pro Retina 13 15 inch Released before 2015

Bestsellers