.

.

Używane Wymiana Telefonu Przypadku Śruby Do Discovery V5 3.5 Cal 480x320 MTk6515 1.2 Ghz Cortex A9 Darmowa Wysyłka

Używane Wymiana Telefonu Przypadku Śruby Do Discovery V5 3.5 Cal 480x320 MTk6515 1.2 Ghz Cortex A9 Darmowa Wysyłka

€ 6.00
€ 6.64
-10 %

Ilość produktu
Na stanie

serdecznie Zapraszamy Do Naszego Sklepu prawdziwe Zdjęcia Produktów Naprawdę W Magazynie Bestseller w Akcesoria Do Telefonów dobre Usługi Po Sprzedaży [rodzaj Uwaga : ] 1. Nasz Czas Pracy (Wiadomość odpowiemy czasu) jest Pekin Czas 9 : 00-20 : 00 Od Poniedziałku Do Soboty. 2. wszystkie części są oryginalne zamienne materiały amd wstępnie zmontowane.
każdy element został sprawdzony i w dobrym stanie przed wysyłką, a także oszczędność czasu przy wymianie. 3. To nie jest łatwe zadanie dla kogoś, kto nie ma żadnych umiejętności technicznych w Demontażu lub Montażu telefonów,
więc tylko zakup tej pozycji, jeśli wiesz jak go zainstalować.
4. Bardzo polecam profesjonalny montaż.
my nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody na telefon jeśli nie masz umiejętności technicznych w wymiany części zamiennych. 5. Jeśli masz jakiś problem, prosimy o kontakt z nami. będziemy rozwiązywać je dobrze dla ciebie. [porady] :  jeśli spełniasz problem podczas instalacji, spróbuj 3 Kroki poniżej : 1. Proszę sprawdzić podłączonego drutu, połączenia. 2. spróbuj fabryki-reset z telefonu, aby spróbować . (działanie przycisku). 3. Proszę spróbować, aby zaktualizować swój telefon ROM oprogramowania do najnowszej. (obsługi komputera.) pakiet Zawiera : 1x Discovery V5 Etui na telefony Śruby używane Wymiana Telefonu Przypadku Śruby Do Discovery V5 3.5 Cal 480x320 MTk6515 1.2 Ghz Cortex A9 Darmowa Wysyłka + Tracking Number dla Drodzy Kupujący wszystkie części są oryginalne zamienne materiały amd wstępnie zmontowane,
każdy element został sprawdzony i w dobrym stanie przed wysyłką, a także oszczędność czasu przy wymianie. to nie jest łatwe zadanie dla kogoś, kto nie ma żadnych umiejętności technicznych w Demontażu lub Montażu telefonów,więc tylko zakup tej pozycji, jeśli wiesz jak zainstalować go! gorąco polecam profesjonalny montaż.
my nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody na telefon jeśli nie masz umiejętności technicznych w wymiany części zamiennych.

Więcej danych

Projekt:
Bar
Materiał:
Metal
Nazwa marki:
ebuydoor
Numer modelu:
Discovery V5
Kompatybilny marka:
Discovery

Bestsellers