.

.

90% Srebrny Nowy UNC 1936 Bitwa Gettysburg Rocznica Pół Dolara MONETY KOPIA DARMOWA dostawa

90% Srebrny Nowy UNC 1936 Bitwa Gettysburg Rocznica Pół Dolara MONETY KOPIA DARMOWA dostawa

€ 18.00
€ 24.93
-28 %

Ilość produktu
Na stanie

-35.78/piece -35.78/piece -24.42/piece -35.78/piece -35.78/piece witaj w moim sklepie zauważ : 90% srebrny Pamiątkowe pół dolarów wyglądają jak nowe, jeśli chcesz je wyglądają jak stary, można kontakt z nami lub zostawić wiadomość, jeśli nie mówią nam, wyślemy ci nowe, dziękujemy za zrozumienie. wysyłka : dołożymy przesyłki dla ciebie w ciągu 10 dni lub ealier po umieszczeniu zamówienia.
standardowa wysyłka stopa (patrz naszej sieci)
masz prawo, aby wybrać odpowiedni sposób wysyłki, będziemy wysyłać rzeczy w zależności od wyboru. do darmowej wysyłki, zwykle obsługuje przesyłki przez Chiny Poczta Lotniczej Poczta i e Packet. jeśli ilość zamówienia osiągnie pewną ilość, możemy wysłać je do ciebie z dowolnym darmowa wysyłka, takie jak EMS, DHL lub inne metody wysyłki. proszę mi zaufać, że my postaramy się jak najlepiej, aby zapewnić państwu szybki i bezpieczny transport.
w celu przechodzić zwyczaj gładko, deklarowaną wartość będzie niższa niż rzeczywista cena zakupu rzeczy. czas dostawy jest w zależności od aktualnej czas przyjazdu. można zapoznać się z szablon dla środek transportu na początku w celach informacyjnych. (jeśli elementy nie dotrze w planowanej czas. prosimy o kontakt z nami swobodnie, dziękuję) gdy otrzymasz je proszę potwierdzić działek, który jest w dobrym stanie, czy nie, gdy po ich otrzymaniu. można odmówić podpisania dla jeśli działka jest uszkodzony. usługi po sprzedaży :
postaramy się jak najlepiej służyć państwu najlepsze, że możemy.
jeśli naprawdę nie zadowolony z naszych produktów. prosimy o kontakt w ciągu 7 dni. postaramy się jak najlepiej, aby go rozwiązać.
jeśli masz jakieś sugestie lub wniosek o rzeczy, daj nam znać . Pozwól mi zrobić lepiej. jeśli nie jesteś zadowolony z pozycji, proszę dać nam 5 gwiazd informacje zwrotne. Thank ci bardzo.należy zgodzić się na powyżej przy zakupie przedmiotów od nas.życzę szczęśliwego zakupy!rodzaj pozdrawiam.-Li Bing Bing

Więcej danych

Styl:
Europa
Funkcja regionalna:
Europa
Materiał:
Metal
Technika:
Odlewania
Motyw:
Patriotyzmu
Rok:
1880-1899

Bestsellers