.

.

POLSKA W ROSJI 5 ZLOTYCH 1831-KG, SREBRNY, NICHOLAS I-BARDZO RZADKIE MONETY Kopia Monety

POLSKA W ROSJI 5 ZLOTYCH 1831-KG, SREBRNY, NICHOLAS I-BARDZO RZADKIE MONETY Kopia Monety

€ 2.00
€ 2.49
-20 %

Ilość produktu
Na stanie

średnica : ±31mm waga : ± 15.4 gramów wysyłka : dołożymy przesyłki dla ciebie w ciągu 10 dni lub ealier po umieszczeniu zamówienia.
standardowa wysyłka stopa (patrz naszej sieci)
masz prawo, aby wybrać odpowiedni sposób wysyłki, będziemy wysyłać rzeczy w zależności od wyboru. do darmowej wysyłki, zwykle obsługuje przesyłki przez Chiny Poczta Lotniczej Poczta i e Packet. jeśli ilość zamówienia osiągnie pewną ilość, możemy wysłać je do ciebie z dowolnym darmowa wysyłka, takie jak EMS, DHL lub inne metody wysyłki. proszę mi zaufać, że my postaramy się jak najlepiej, aby zapewnić państwu szybki i bezpieczny transport. w celu przechodzić zwyczaj gładko, deklarowaną wartość będzie niższa niż rzeczywista cena zakupu rzeczy. czas dostawy jest w zależności od aktualnej czas przyjazdu. można zapoznać się z szablon dla środek transportu na początku w celach informacyjnych. (jeśli elementy nie dotrze w planowanej czas. prosimy o kontakt z nami swobodnie, dziękuję) gdy otrzymasz je proszę potwierdzić działek, który jest w dobrym stanie, czy nie, gdy po ich otrzymaniu. można odmówić podpisania dla jeśli działka jest uszkodzony. usługi po sprzedaży :
postaramy się jak najlepiej służyć państwu najlepsze, że możemy.
jeśli naprawdę nie zadowolony z naszych produktów. prosimy o kontakt w ciągu 7 dni. postaramy się jak najlepiej, aby go rozwiązać.
jeśli masz jakieś sugestie lub wniosek o rzeczy, daj nam znać . Pozwól mi zrobić lepiej. jeśli nie jesteś zadowolony z pozycji, proszę dać nam 5 gwiazd informacje zwrotne. Thank ci bardzo.należy zgodzić się na powyżej przy zakupie przedmiotów od nas.życzę szczęśliwego zakupy!rodzaj pozdrawiam.-Li Bing Bing

Więcej danych

Motyw:
Patriotyzmu
Technika:
Odlewania
Materiał:
Miedzi
Styl:
Antique sztuczna
Funkcja regionalna:
Europa
Rok:
1940-1959
Nazwa marki:
SexeMara

Bestsellers