.

.

Ręcznie Malowane Obraz Olejny Na Płótnie Obrazy Dla Home Decor Wall Art Painting Fioletowy Tulipan Kwiaty Hang Grupa Pictures Craft

Ręcznie Malowane Obraz Olejny Na Płótnie Obrazy Dla Home Decor Wall Art Painting Fioletowy Tulipan Kwiaty Hang Grupa Pictures Craft

€ 49.86

Ilość produktu
Na stanie

Recommanded Obrazy -84.66/piece -210.00/lot -86.70/piece -147.90/piece -142.00/set -96.75/piece -81.09/piece -173.40/piecemalarstwo Informacji Da Fen Obraz Olejny Świecie Obrazy Szczegół pozycja Nazwa Obraz Olejnymateriałwysokiej jakości Płótnie I Olejustyljak to pokazujerozmiarjak to jest i każdy inny rozmiar chceszwysyłkadarmowa Wysyłka do niektórych krajówramabez ramki, ale może zaoferować jeśli zadawanepakowaniezwinięty OEMtak PS : wspieramy dostosowanie. Pokazy produktów wspieramy specjalne dostosowanie można wybrać lub oferują obraz, który ci się podoba, jak w tle i wysłać mi swoje zwierząt na obraz (lub inny obraz), a następnie czekać na 10 dni, zobaczysz swoje słodkie zwierzęta obraz jest zmieniana w artwork.nasz Obraz Materiału staranne Opakowanie w ogóle, mamy pokrycie malowanie z pianopolistyrenem a następnie zwijać z twardą rury w środku przewijania, po tym we osnowy go z tworzywa sztucznego na zewnątrz, aby utrzymać go w dobrym stanie.Informacje O firmie POMOC 1, Jest twój Obraz Olejnyręcznie malowane?
A : tak, Nasz obraz są całkowicie ręcznie malowane przez naszych profesjonalnych artystów.
2, W Jaki Sposób można spakować swoje Obraz Olejny?
A : normalnie, mamy pokrycie malowanie z pianopolistyrenem a następnie zwijać z twardą rury w środku przewijania, po tym we osnowy go z tworzywa sztucznego na zewnątrz, aby utrzymać go w dobrym stanie.
opinie i Skontaktuj Się Z nami 1. jeśli nie jesteś zadowolony z tej transakcji z jakiegokolwiek powodu, prosimy o kontakt z nami przed opuszczeniem negatywną opinię. proszę dać nam szansę, aby zrobić co w naszej mocy, aby rozwiązać problem. 2. wszystkie nasze produkty zostały sprawdzone i zapakowane w dobrym stanie przed wysyłką. jeśli zakupiony przedmiot masz otrzymał jest uszkodzony, skontaktuj się z nami JAK NAJSZYBCIEJ, chcemy go załatwić.

Więcej danych

Rozmiar (cale):
40x40cmx3p, 50x50cmx3p, 60x60cmx3p, 70x70cmx3p
Nazwa marki:
Huang Art
Rama:
Nie
Technika:
Ręcznie malowane
Oryginalny:
Tak
Tryb ramki:
Unframed
Tematy:
Kwiat
Średni:
Olej
Kształt:
Plac
Typ:
Obrazy olejne
Styl:
Realistą
Formularz:
Trzy-zdjęcie połączenie
Materiał:
Płótno
Kaligrafii i malarstwa typu:
Płótno malarskie
Wsparcie bazy:
Płótno
Numer modelu:
00116
Application:
Living Room Bedroom Dining Hall Kitchen Office Cafe Hotel Wine Ba
Technic:
Paintbrush/Knife hand-painted Pictures Or Photography To Painting
Color And Shape:
Group Oil Painting On Canvas
Promotion:
Free Shipping For Sell Wholesale Cheap And Beautiful Oil Paintings
Product Tag:
Wall Art Home Decoration Home Decor Decorative Fine Art
Customization:
Support
Type:
Handpainted
Frame:
No frame only canvas painting

Bestsellers