.

.

Unisex Odkryty Running Armband Armband Ćwiczenia Akcesoria Uchwyt Telefonu Dla iPhone 4-6.8 cal Workout Armband Sport

Unisex Odkryty Running Armband Armband Ćwiczenia Akcesoria Uchwyt Telefonu Dla iPhone 4-6.8 cal Workout Armband Sport

€ 3.91

Ilość produktu
Na stanie

boisko Sportowe Unisex Running Armband Armband Ćwiczenia Akcesoria Uchwyt Telefonu Dla i Phone 4-6.8 cal Workout Armband Materiał Produktu : Silikon + Lycra rozmiar : 4.0 cal-6.8 cali może być używany arm opakowanie całkowita długość 41 MM zastosowanie : Do Biegania sport produkt waga netto : 0.08 kg rozmiar : 26 cm * 18 cm kolor : Czarny, Niebieski, Róża Czerwony, Zielony, Pomarańczowy. zawartość opakowania : 1 * telefon armband running wysyłka : kiedy złożyć zamówienie, proszę wybrać sposób wysyłki i opłacić zamówienie w tym opłatę transportową. Generally, będziemy wysyłać rzeczy jak najszybciej po zaksięgowaniu płatności zakończone.
nie gwarantujemy czas dostawy na wszystkich przesyłek międzynarodowych ze względu na różnice w customs rozjaśnia czasy w poszczególnych krajach, które mogą mieć wpływ, jak szybko produkt jest kontrolowane. należy pamiętać, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, opłaty borderage, obowiązków i podatki na przywóz do danego country. These dodatkowe opłaty mogą być zbierane w momencie dostawy. nie zwracamy kosztów transportu nie chciał przesyłek.
nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek obyczajowego obowiązku importowego podatku lub. 
koszt wysyłki nie obejmuje żadnych podatków przywozowych, a kupujący jest odpowiedzialny za należności celnych. rozumiem, że ty martwisz się o ewentualne dodatkowych kosztów dla pozycji. W Oparciu O dotychczasowe doświadczenia. FAQ : 1. czy istnieje tropi liczbę dla mojej pozycji? 
tak, wysyłamy każde zamówienie z ich Numerem przesyłki, i można zobaczyć status przesyłki na odpowiednią stronę internetową.
2. jest to samo jak zdjęcia produktu? 
tak, wszystkie zdjęcia są prawdziwe. wzięliśmy tych zdjęć przez nas samych.
3. Jaki rozmiar zmieści się ze mną? 
radzimy spojrzeć na nasz wykres rozmiar sugestia tabelę rozmiarów poniżej, a nasze produkty, jeśli są normalne rysunek. jeśli masz specjalne rysunek, skontaktuj się z nami (powiedz nam swój wzrost i wagę, biust, talia, biodra rozmiar).
4. Czy Można zadeklarować niższą wartość? 
tak, zazwyczaj będziemy zadeklarować 10-$20 dolarów dla małych paczek (1-5 sztuk). Jeśli masz specjalny wniosek skontaktuj się z nami.
5. I jestem ponownie-sprzedawca, chciałbym kupić wiele elementów swojej pozycji, co znajduje się hurtownie cenę? 
witam, dzięki za pytanie, jeśli chcesz kupić większą ilość, proszę wysłać e-mail do nas, będziemy ci najlepszą cenę, dzięki! zwroty : dokładamy wszelkich starań, aby służyć naszym klientom najlepsze, że możemy.

Więcej danych

Nazwa marki:
Aolikes
Zastosowanie pozycji:
Arm
Płeć:
Unisex
Numer modelu:
Running Phone Armband
Materiał:
silicion

Bestsellers