.

.

10A 12 V 24 V sterownik kontrolera Wodoodporna ogród światła lampy Solarne, 10 amperów litowo akumulatory LiFePO4 regulatory ładowania Słonecznego

10A 12 V 24 V sterownik kontrolera Wodoodporna ogród światła lampy Solarne, 10 amperów litowo akumulatory LiFePO4 regulatory ładowania Słonecznego

€ 15.00
€ 19.15
-22 %

Ilość produktu
Na stanie

-12.98/piece -14.35/piece -5.28/piece 10 A 12 V 24 V kontroler Wodoodporna ogród światła lampy Solarne regulatory, 10 amperów regulatory ładowania Słonecznego na ulicy oprawy oświetleniowe SL-01 wodoodporny kontroler energii słonecznej PV mogą być instalowane bezpośrednio w plenerze bez konieczności specjalne środki ostrożności. dzięki specjalnej powłokę zewnętrzną strukturę, to ma wodoodporne, zabezpieczenie przed wilgocią, odporne na zimno, przeciw sandstorm, przeciw owadom do inwazji i innych cech, które mogą nawet dostosować się do zewnątrz, seaborne, podziemne i innych trudnych warunkach. przy użyciu sposobu instalacji z zaczepu oflocations jest bardzo łatwa obsługa bez ograniczeń. funkcja :
1. more Kompatybilność z różnych baterii kwasowo-ołowiowe akumulatory, takich jak otwieranie, AKUMULATOR ŻELOWY, gelled elektrolitu (ŻEL) Baterii, 3.2 V * 4 na bazie żelaza fosforan bateria litowa 3.2 V * 8 bateria litowa fosforanu żelaza na bazie, 3.7 V * 3 bateria litowa, 3.7 V * 6 bateria litowa, 3.7 V * 4 bateria litowa. użytkownik może ustawić model baterii losowo.
2. Prevent przechowywania baterii jest nadpłata, ponad rozładowany i powrót odprowadzane w nocy i ma też PWM ochrona pływające naładowany.
3. Automatycznie włączyć reflektor w zależności od lekkość o zachodzie słońca. regularnie wyłączyć reflektor w zależności od wartości zadanej lub wyłączy się automatycznie w zależności od lekkość w sunrise. 9 gatunków może być dostosowanie do kontroli światła czułości. za pomocą parametrów, użytkownicy mogą kontrolować czas oświetlenia na w godzinach wieczornych lub oświetlenie off o świcie, lub przez wiele ulicy lampy inżynierii projektu, to może zmniejszyć czas
wynikiem różnicy od asynchroniczny włączone lub wyłączone dla wielu optyczne przełączniki sterujące. poza tym, to ma pół mocy regulowany cech (9 stopnie o różnej mocy lub jasności może być ustawiony w czasie w drugiej połowie nocy).
4. The typu tandem ładowania PWM sterowania jest używany, co sprawia, że obwód napięcia ładowania straty jest tylko 1/5 diody 's, efektywność ładowania wynosi od 3% do 16% wyższa niż nie PWM i moc wykorzystanie czasu jest dłuższy. MOSFET mocy jest również stosowany do zapobiegania odwrotnie rozładowania baterii przez płyty akumulatora, co zmniejsza ładunek straty.
5. obwód Otwarty służy do anti-ochrona przed przeładowaniem, które skutecznie chroni panel słoneczny.
6. Automatycznie zapamiętać różnych parametrów określonych przez użytkowników, a dane nie straci w sytuacji nieoczekiwane awarii zasilania lub baterii moc jest stosowany w górę.

Więcej danych

Maksymalny prąd:
10A
Numer modelu:
SL-01A-10A
Zastosowanie:
Sterownik oświetlenia
Is_customized:
Tak
Nazwa marki:
EPever

Bestsellers