.

.

428 13 T Zębów 20mm ID Zębatka Przednia Silnik do Stomp YCF Upower Dirt Bike ATV Quad Pit Buggy Skuter Motorower Gokart motocykl

428 13 T Zębów 20mm ID Zębatka Przednia Silnik do Stomp YCF Upower Dirt Bike ATV Quad Pit Buggy Skuter Motorower Gokart motocykl

€ 4.00
€ 4.49
-11 %

Ilość produktu
Na stanie

428 17 Zębów 17mm Zębatka Przednia Silnik & #8203; informacje zwrotne utrzymujemy wysokie standardy doskonałości i dążyć do 100% satysfakcji klienta! twoja opinia jest bardzo ważna prosimy, że należy natychmiast skontaktować się z nami, ZANIM nam neutralną lub negatywną opinię, tak, że możemy w sposób zadowalający rozwiązać swoje obawy.
nie jest możliwe w celu rozwiązania problemów, jeśli nie wiemy o nich!   gwarancja 1. 12 miesięcy ograniczonej Gwarancji producenta dla wadliwych elementów (z wyłączeniem elementów uszkodzonych i/lub nadużywać po odbiór). akcesoria pochodzą z 3-month gwarancji. 2. Wadliwe elementy MUSZĄ BYĆ zgłaszane i zwrócone w okresie gwarancyjnym (i w oryginalnym opakowaniu, jeśli to możliwe). musisz nam powiedzieć, co wada i dać nam swój numer zamówienia. MY NIE NAPRAWIĆ LUB WYMIENIĆ ELEMENTY Z UPŁYNĄŁ GWARANCJI.
zgadzasz się na wszystkie wyżej wymienionych zasad, przy zamawianiu na aliexpress! płatności 1) akceptujemy Alipay,, TT. wszystkie główne karty kredytowe są akceptowane za pośrednictwem bezpiecznego DEPOZYT procesora płatności. 2) Płatność musi być dokonana w ciągu 3 dni od zamówienia. 3) jeśli nie można sprowadzić natychmiast po zakończeniu aukcji, proszę czekać na kilka minut i spróbuj ponownie Płatności muszą być zakończone w ciągu 3 dni. powrót Pollcy wszystkie artykuł Pochodzi z Podstawowych 3 Miesięcy Sprzedawców Gwarancji, jeśli element uszkodzony w 3 miesiąc, oferujemy zastępstwo withour dodatkowej Ładowarki (w tym wysyłki opłaty) Po otrzymaniu Wadliwego pozycja.
jeśli element Uszkodzony po 3 Miesięcy, Kupujący może nadal wysyłać go z powrotem, A My skontaktujemy się z dostawców lub Manufaktury dla Gwarancji. Kupujący Może Trzeba zapłacić opłatę Transportową Na ponowne wysłanie zastąpiony pozycja.
jeżeli rzecz DOA (Dead przed Przyjazdem), Kupujący Może zwrócić go w Ciągu 14 Dni, będziemy Wymienić to z nowy element po otrzymaniu DOA item. Skontaktuj się z nami, Zanim wysłany rzecz z powrotem.
wszystkie rzeczy mogą być zwrócone do wymiany tylko. kupujący musi zwrotu odpowiedzialność za wszystkie koszty wysyłki zwrotnej w tym DOA lub uszkodzony. wysyłka Detall 1. Delivery Czas jest określany jako poniżej :  krajok. czas dostawystany Zjednoczone8-15 dni roboczych Wielka Brytania/Australia10-21 dni roboczychkanada/Europa/Rosjanormalnie, 14-21 dni roboczych, ale czasami trwa do 30 dni ze względu na Niestandardowej Kontroli.Azji południowej/Na Bliskim Wschodzienormalnie, 14-21 dni roboczych, ale czasami trwa do 30 dni ze względu na Niestandardowej Kontroli.

Więcej danych

Zewnętrzna badania certyfikacji:
Dot
Typ artykułu:
Koła
Pozycja wysokość:
0.7cm
Pozycja średnicy:
1.7cm
Długość produktu:
5.6cm
Nazwa modelu:
428-20
Pozycja szerokość:
5.6cm
Nazwa marki:
X-motocycle Trader
Funkcje specjalne:
Sprocket
Rodzaj materiału:
steel
Pozycja waga:
0.1kg

Bestsellers