.

.

Pro Combo Paddle Rakieta Do Tenisa Stołowego Galaxy YINHE 980 z Galaxy YINHE Rtęci II i Neptun Długi FL Shakehand

Pro Combo Paddle Rakieta Do Tenisa Stołowego Galaxy YINHE 980 z Galaxy YINHE Rtęci II i Neptun Długi FL Shakehand

€ 31.00
€ 36.91
-16 %

Ilość produktu
Na stanie

Pro Combo Paddle Rakieta Do Tenisa Stołowego Galaxy 980 z Galaxy Merkury II i Neptun zmontowane! dwa kauczuków zostały już klejone na ostrze to! z jednej strony jest czerwony, z drugiej strony jest czarny. to jest jednym rakieta, gdy pojawi się element. Blade : Galaxy 980 Tenis Stołowy Ping Pong Blade
prędkość : 6
kontrola : 9
warstwy : 5
grubość : około 6.0 ± 2mm
waga : o 80±5g
TYP : OBRONNE
uchwyt : Długi (shakehand)-FL gumy :
Galaxy Merkury II Pestki-w Tenis Stołowy Guma Z Gąbką
" Rtęci II " gumy utrzymuje wszystkie zalety " Rtęć ". to wykorzystuje najnowszą " MOXA " Technik Syntezy w celu poprawy holding power z gumy. a supernormal wirowania może mieć swoje atakuje bardziej skuteczne i wydajne. te cechy może czujesz się na niespotykaną precyzja w gry i umożliwić ci lepiej.
" rtęci II " gumy jest doskonały produkt z niską ceną. aby pozwolić Do Ping-ponga zwykłych ludzi, aby grać dobrze, nasza Firma wprowadzi Yinhe ten nowy produkt do wszystkich fanów Do Ping-ponga.
grubość gąbki : MAX
kolor gumy : czerwony/czarny Galaxy Neptun Długie Pestki-out Tenis Stołowy Ping Pong Guma z gąbką neptun : Bóg wody w Mitologii Greckiej. symbol mysticism.
Droga mleczna zatrudnia najnowocześniejszych technologii i kunszt w produkcji “ Neptun ” długie pestki-out nadając jej powieść właściwości. na koniec wyniki są niesamowite : poza tym, że klasyczne charakterystyka długie pestki-out jak nieprzewidywalne trajektorii, mieszkanie uderza, i silne odwrócenie spinu, to oferuje z wielką elastyczność, łatwość sterowania, wielka ochronę przed pętle, i łatwe do produkcji silnego wirowania.
" neptun " długie pestki-out nadaje się do krojenia/licznik atak styl gry.
gąbka grubość : 0.7mm kolor gumy : czerwony/czarny jeśli masz specjalną prośbę o twardości gumy kolor lub gąbką, proszę skontaktować się ze mną przed złożeniem oferty na produkcie. cena ta jest tylko dla JEDNEGO rakieta! należy pamiętać o oryginalnym opakowaniu box :
1. ostrze nie jest w oryginalne pudełko opakowania, gdy zostanie wysłany, ale to jest dobrze zapakowane do niech go bezpiecznie dotrzeć.
2. Jeśli potrzebujesz oryginalnym opakowaniu box, trzeba zapłacić koszt wysyłki (9 USD-15 odpowiednio oryginalnego opakowania pole 's wagi rzeczywistej) dla oryginalnego opakowania pudełko, i daj mi znać, kiedy licytować, dzięki. numer pozycji w sklepie : AAAAZH301 Galaxy 980 Ostrze sklepu numer : YH0001133 merkury II gumy sklepu numer : YH0004025 Galaxy Neptun gumy sklepu numer : YH0004010 .

Więcej danych

Przyczepność oznacza:
Poziomym uchwytem
Nazwa marki:
YINHE
Waga:
Światło tip ciężki uchwyt (obronne)
Dno:
Czystego drewna
Numer modelu:
980 ; Mercury II; Neptune
Listwy numer warstwy:
5
Handle:
Long(Shakehand)-FL
Store number:
AAAAZH301
Type:
DEF
Place of Origin:
China (Mainland)

Bestsellers